Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

muzeu gjergj kastrioti skenderbeu

Dua Lipa me familjen udhëtojnë drejt Krujës, vizitojnë Muzen Historik të qytetit (FOTO)

Dua Lipa vizitoi ditën e djeshme Tiranën, ndërsa pas kryeqytetit ka udhëtuar drejt qytetit të Krujës. Këngëtarja me famë botërore dhe familja e saj kanë...

Lajmet e fundit