Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

muxhahedine

‘Fabrikë’ me llogari FALSE nga Shqipëria, FACEBOOK mbyll 300 grupe dhe adresa të Muxhahedinëve

“Facebook” ka fshirë 300 llogari, faqe dhe grupe që mesa duket ishin krijuar nga Muxhahedinët në Shqipëri. Siç dihet Muxhahedinët janë një grup militant...

Lajmet e fundit