Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
5 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
13 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

Mustafa Nano

Mustafa Nano: 10 mijë veta në mbështetje të Berishës janë shumë, shifër që e turpëron shoqërinë shqiptare

Gazetari i njohur Mustafa Nano ka reaguar në lidhje me pjesëmarrjen në protestën e thirrur nga kreu i PD, Sali Berisha. Ai shkruan se të...

Dy teoritë e Mustafa Nanos për 21 Janarin: Basha duhet të tregojë gjithçka që di, edhe nëse nuk ka bërë asgjë atë ditë, ai...

Mustafa Nano me anë të një shkrimi ka përkujtuar sot protestën e përgjakshme të 21 janarin, ku mbetën të vrarë: Ziver Veizi, Hekuran Deda,...

Muç Nano: Qëllimi i vërtetë i protestës së Sali Berishës, t’i thotë Europës se damkosja si non-grata nuk e pengon, por se ai ka...

Analisti dhe publicisti Mustafa Nano, ka bërë një analizë të ngjarjeve që pritet të ndodhin javën e ardhshme në Tiranë; Samiti i liderëve të...

Mustafa Nano: Berisha i ka ndezur motorët mirë! Por ja pse s’do jetë bashkë me Metën në opozitë

Analisti Mustafa Nano komentoi zhvillimet e fundit politike. Duke folur mbi presionin që Dhoma e Avokatëve po ushtron mbi qeverinë, ai tha se mendon...

“Edhe budallai e di se qeveria s’ rrëzohet me protesta”, Nano: Berisha kërkon t’ju tregojë ndërkombëtarëve se kush e drejton opozitën

Analisti Mustafa Nano ka komentuar  protestën e 7 korrikut, duke thënë se e sheh si një test që ish-kryeministri Sali Berisha po bën për...

Një natë me Bora Zemanin? Mustafa Nano e thotë hapur: Më pëlqen e zhveshur, më intrigon si tip…

Moderatori dhe analisti, Mustafa Nano, njihet tashmë për deklaratat e tij pa “doreza”. Së fundmi ai është shprehur se një ndër këngëtaret të cilat...

Nano: Basha do kandidojë dhe do fitojë në PD! “Rama 3” ka nevojë për një shkundje

Analisti Mustafa Nano mendon se Lulzim Basha do të kandidojë dhe do të rizgjidhet në krye të Partisë Demokratike. Sipas tij, Basha nuk ishte...

Primaret e PD, analisti ngre pyetjen: Po votojnë vetëm burra, ku janë gratë demokrate?

Demokratët në gjashtë bashki të vendit kanë votuar sot për kandidatin e tyre të preferuar për zgjedhjet e pjesshme vendore. Sipas mbështetësve të Sali Berishës,...

Mustafa Nano sulmon Ramën për bashkëbisedimin me demokratët: Çfarë ndërhyrje burracake! U duk si një shpend grabitqar që i vërsulet një preje të kollajtë

Analisti Mustafa Nano ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi rama, pasi ky i fundit nëpërmjet një komunikimi "live" iu drejtua demokratëve në lidhje me situatën...

“Shpërthen” Mustafa Nano: Mjaft na latë peng të psikopatit delikuent! Rrasini brenda ata që frymëzojnë protesta të dhunshme

Analisti i njohur Mustafa Nano reagon pas protestës së dhunshme të organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha për të marrë nën kontroll selinë e Partisë...

Lajmet e fundit