Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Mustafa Lici

Habit gazetarja: Shtëpinë e Mustafa Licit në Shkodër e shohin vetëm shqiponjat. Është e rrethuar me mur të lartë, kamera dhe tela me gjemba....

Gazetarja Klodiana Lala tregoi detaje interesante lidhur, lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në Shkodër, ku në zonën e Livadheve u gjet...

Bajrajt pas hekurave, deputeti shqiptar mysafir në shtëpinë e Licajve në Shkodër

Deputeti Kujtim Gjuzi viziton familjen e Licajve në Shkodër, pas “relaksit” buzë detit Adriatik. Përmes në fotografie të postuar në profilin...

Mustafa Liçi i ‘kthehet’ Artan Hoxhës: Gazetar i krimit! Paguhet për t’i humbur gjurmët vrasësve

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka “trazuar ujërat” në Shkodër pas deklaratës së disa ditëve më parë kur tha se përveç bandës së Bajrit, ka...

Djali i aleatit të Bashës, ‘koka’ e grupit të rrezikshëm kriminal, u arrestua sot

Muhamet Lici, i lindur në 1992, është arrestuar sot nga policia e Shkodrës si i dyshuar për drejtimin e një grupi të rrezikshëm kriminal...

Lajmet e fundit