Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

mushke

Xhelal Mziu bëhet nostalgjik për fushatën elektorale, publikon fotot mbi mushkë dhe në mes të dëborës

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, Xhelal Mziu, është bërë nostalgjik për fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit, ndaj ka vendosur...

RRUGA E ARBRIT, Rama: Vjen turisti me autobus dhe del çobani me dhi, Benzi të duket si mushkë

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë në Klos ku ka folur për ndërtimin e rrugës së Arbrit, duke e akuzuar qeverinë e...

Lajmet e fundit