Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

musaen zeneli

Kamerierët bëjnë gjestin fisnik, i dorëzojnë nënës së Musaenit zarfin me bakshishe, ja sa lek arritën të mbledhin

Pas humbjes së jetës së Musaen Zenelit në masakrën e Velipojës, kamerierët e qytetit të Shkodrës vendosën që të gjitha bakshishet e mbledhura bashkë me...

“Donte të bënte krenare të ëmën”, mësueset te tronditura kujtojnë me lot në sy 20-vjeçarin: Mbrëmjen e maturës ishte i lumtur, kërceu pafund

Musaen Zeneli ditën e djeshme mes lotësh u përcoll për në banesën e fundit. Ishte një plumb qorr që i preu në mes ëndërrat 20-vjeçarit....

I vranë djalin në masakrën e Velipojës, flet nëna e 20-vjeçarit: Doja të vrisja veten, me djalin fola në orën 7 më tha…

Anila Zeneli, nëna e 20-vjeçarit Musaen, i cili mbeti i vrarë në masakën e Velipojë, ka folur për ngjarjen e rëndë. Ajo është shprehur se...

4 të vrarë dhe 2 të plagosur në Velipojë, detaje të reja: Është qëlluar me 4 armë, 3 janë pistoleta; Hetuesit zbuluan nga gëzhojat...

Katër persona mbetën të vrarë dhe dy të plagosur, dy ditë më parë në Velipojë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Pronarët...

Gazetarja tregon detaje nga ngjarja në Velipojë: Babai i 2 djemve të vrarë qante me ngashërim për djalin jetim, e kishte amanet

Dy ditë më parë Shqipëria u trondit nga një ngjarje tragjike në Velipojë, ku mbetën të vdekur 4 persona, mes tyre edhe 20 vjeçari...

Gjesti i veçantë i kamarierëve, Blendi Fevziu nuk i mban dot lotët kur dëgjon historinë e Musaen Zenelit

Moderatori Blendi Fevziu nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë emisionit “live” kur ka dëgjuar historinë e Musaen Zenelit, 20 vjeçarit që mbeti i...

Mësuesja boton foton e maturës me Musaenin dhe shkruan një elegji: Sa zemra trishtove, kalove pandeminë, por plumbin se mashtrove…

Halli i familjes së Musaen (Myzerim) Zenelit tashmë është bërë halli i të gjithëve, nga veriu ku ndodhi tragjedia në jug të Shqipërisë, aty...

Lajmet e fundit