Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Murat Ahmet Yörük

“Osmanët erdhën për të mbrojtur trojet shqiptare”, Rektorja e Universitetit të Shkodrës reagon pas deklaratës së ambasadorit turk

Rektorja e Univeristetit të Shkodrës, Suzana Golemi ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit turk në Shqipëri, Murat Ahmet Yörük, i cili tha se turqit...

“Osmanët erdhën për të mbrojtur trojet shqiptare!”, shkrimtari revoltohet me deklaratën e ambasadorit turk: S’do të marr pjesë në asnjë veprimtari të Universitetit të...

Shkrimtari Stefan Çapaliku ka reaguar për deklaratën e ambasadorit turk në Shqipëri, Murat Ahmet Yörük, i cili ka thënë se osmanët erdhën në Ballkan...

Ambasadori i Turqisë takon prefektin Flamur Mamaj, njofton: Do hapim Konsullatë në Vlorë

Ambasadori i Turqisë në Tiranë Murat Ahmet Yörük, është takuar sot me prefektin e Vlorës Flamur Mamaj. Në lajmërimin për takimin mes Mamajt dhe Yörük,...


Lajmet e fundit