Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
72 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

municion

Të armatosur deri “në dhëmbë” me 18 baza LUFTARAKE, Artan Hoxha zbulon si u goditën natën vrasësit me pagesë: Rekrutonin persona që punonin në...

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje të reja në lidhje me hetimet që zbuluan 18 bazat ku magazinoheshin dhe modifikoheshin armatime të ndryshme luftarake në Tiranë...

E spiunuan dhe i gjetën në banesë armë dhe municione luftarake, arrestohet një 37-vjeçar në Krujë

Një 37-vjeçar është arrestuar pasi iu gjetën në banesën e tij disa armë zjarri. Në pranga ka rënë 37-vjeçari me iniciale...

Lajmet e fundit