Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

mungese sherbimi

Bie serveri edhe në BKT-në e Kosovës, klientët “mbeten thatë” prej orësh

Banka Kombëtare Tregtare në Kosovë ka të njejtat probleme si dhe BKT në Shqipëri. Përmes një shënimi në Facebook, BKT Kosova njofton se institucioni...

Lajmet e fundit