Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

mungese energjie

“Merrni masa”, OSHEE njofton qytetarët: Nga data 17-20 korrik, disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se nga data 17-20 korrik, në disa zona të kryeqytetit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Energjia...

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës nesër do të mbeten pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Për shkak...

Preu pemën dhe fiku dritat, qytetari lë pa energji ZAZ 39 në Tiranë

Në ZAZ në 39  në Tiranë është ndërprerë energjia elektrike, duke bllokuar procesin e numërimit për disa minuta. Një banor dëmtoi linjën elektrike në zonë,...

Punime në rrjet, OSHEE Tiranë jep njoftim të rëndësishëm: Nesër stakohet energjia elektrike për 2 orë

OSHEE njofton të gjithë qytetarët e Tiranës, se për shkak të punimeve në NST Tiranë 1, gjatë orës 15:00 dhe 17:00 do të ndërpritet...

Nesër dhe pasnesër Tirana pa drita, ja oraret dhe zonat që do të kenë mungesë energjie

Tirana do të ketë mungesë energjie elektrike dy ditët në vijim në disa zona të saj për shkak të remontit të parashikuar në disa...

Punime në rrjet, ja oraret dhe zonat që do kenë nesër mungesë energjie në Tiranë

Ditën e nesërme disa zona në Tiranë do të kenë mungesë energjie elektrike për shkak të remontit të planifikuar në fiderat e NST. ...

Zona më e rëndësishme e kryeqytetit 4 orë pa drita

Zona e bulevardit “Dëshmorët e Kombit”, më e rëndësishmja në Tiranë, ka mbetur mbrëmjen e sotme katër orë pa drita. Kryesia e...

Ndërprerje e energjisë elektrike në shumë zona të vendit për 5 ditët e ardhshme (Oraret)

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka nbërë të ditur oraret e ndërprerjes së energjisë elektrike për katër ditët në vijim në shumë zona...

Lajmet e fundit