Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Muhamet Veliu

Pyetja për Bordin e Transparencës ‘përplas’ Ramën me gazetarin e Top Channel: Muhamet, mos gjenero dëshirat dhe frustrimet e pronarëve

Pyetja e gazetarit të Muhamet Veliu drejtuar Edi Ramës gjatë një konference për media, duket se e ka revoltuar kryemininistrin, i cili nuk ka...

Lajmet e fundit