Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

muhamet likazhiu

U arrestuan nga SPAK, dalin EMRAT: Këta janë punonjësit e Bashkisë së Durrësit dhe pronarë e kompanive “R&R Group” dhe “Klosi-R Company” (TENDERI)

Dhjetë persona janë arrestuar sot me urdhër të SPAK në Durrës, pasi akuzohen se kanë abuzuar me një tender të zhvilluar në vitin 2020....


Lajmet e fundit