Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Muhamet Demrozi

3 trafikantët e drogës në ‘shënjestrën’ e OFL: Të përgjigjen me shkrim brenda 48 orësh (EMRAT)

Aranit Arapi, Shkëlzen Ahmetaj dhe Muhamet Demrozi. Janë këta tre emrat e radhës, të dënuar për trafik droge, në shënjestrën e OFL. ...

Lajmet e fundit