Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

muhamed veliu

Damir Fazlliç rishfaqet në Tiranë, pas takimit me ish-ministrin e PD, e pret në kafe gazetari i Top Channel

Biznesmeni serbo-boshnjak Damir Fazlliç prej disa ditësh ndodhet në Tiranë. Fazlliç ka qenë në qendër të akuzave nga politikanë dhe media pranë së majtës në...

Gazetari Muhamed Veliu bëhet baba për herë të parë, dedikimi emocionues: Dhurata më e bukur nga Zoti në 43 vite jetë!

Gazetari i njohur Muhamed Veliu është bërë baba për herë të parë. Djali i gazetarit të njohur ka ardhur në jetë në muajin mars, ndërsa...

‘Ministrat që lodhen do shkojnë në stol rezervë’, Rama tregon nëse do bëjë ndryshime në qeveri dhe pse zgjodhi të drejtojë Durrësin

Kryeministri Edi Rama ka marrë përsipër të drejtojë qarkun e Durrësit në zgjedhjet e 2021-shit të cilat pretendon t’i fitojë. Në...

‘Vitin tjetër kryeministër’, aktori tregon dëshirën e ‘pashprehur’ të Braçes për ditëlindje (VIDEO)

Sot për zëvendëskryeministrin Erion Braçe është një ditë e veçantë, pasi ai feston sot ditëlindjen e 47-të. Një ndër urimet e...

Iku nga Carlo Bollino, Muhamed Veliu rikthehet në ‘familje’: Koha për të përveshur mëngët

Muhamed Veliu pasi hoqi dorë nga posti i drejtorit të Informacionit në televizionin e Carlo Bollinos, ka vendosur të rikthehet në “familjen” e tij....

Intervistoi Xhisielën, Hoxha ia thotë LIVE gazetarit: NË BURG do shkosh me Fevziun dhe Eni Vasilin

Në emisionin “Repolitix” në Report Tv është duke u trajtuar çështja më e diskutuar e ditëve të fundit, ajo e Xhisiela Malokut. ...

Përballja e Muhamed Veliut me Andi Bushatin dhe Armand Shkullakun: Do e çoj çështjen në Strasburg

Këtë çështje duam ta kthejmë në një kazus për median shqiptare duke kontribuar sado pak në dhënien fund të shpifjes dhe denigrimit përmes...

Gazetari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë, ja kush është fatlumja

Gazetari i njohur shqiptar Muhamed Veliu, me një karrierë të gjatë në fushën e raportimit, i jep fund beqarisë. Sot ai...

Lajmet e fundit