Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

msh

Dhunimi i mjekes në QSUT, reagon Ministria e Shëndetësisë: Akt i patolerueshëm, autorët të dalin para drejtësisë!

Ministria e Shëndetësisë ka dënuar ashpër rastin e dhunimit të mjekes në spitalin Infektiv Tiranë nga të afërmit e një pacienti që ka ndërruar...

Dy persona humbin jetën nga Covid-19 në vend, më shumë se 1 mijë të infektuar në 24 orë

Ministra e Shëndetësisë njofton se janë bërë 2260 testime dhe kanë rezultar pozitivë 1019 qytetarë. Fatëkeqësisht dy persona kanë humbur jetën. Janë shëruar 1159 qytetarë...

Shifra të larta infektimesh me Covid në vendin tonë, 15 qytetarë po marrin trajtim në spital

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1021 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Shtatë viktima dhe 12 persona në gjendje të rëndë, shifrat e Covid-19 në 24 orët e fundit

Shtatë pacientë të prekur me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Sipas të dhënave të bëra me dije nga...

ULEN shifrat e infektimeve nga Covid në vendin tonë, 8 persona humbin jetën

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 2601 tesime, ku 326 prej tyre kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë...

Rritja e rasteve, MSH jep vendimin: Shtyhet afati për ndalimin e grumbullimeve në vende të hapura e të mbyllura

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka vendosur që të shtyjë përsëri afatin për ndalimin e grumbullimeve të njerëzve në vende të hapura dhe të...

Shifrat e Covid: 4 viktima dhe 17 pacientë në gjendje të rëndë

Katër persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 17 pacientë janë...

Rriten infektimet me Covid-19 në 24 orët e fundit, fatmirësisht asnjë humbje jete

Ministria e Shhëndetësisë ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit në Shqipëri. Nga 2108 testime kanë rezultuar pozitivë 15 raste...

Ministria nxjerr shifrat e Covid: Ka ulje të madhe të testimeve dhe rasteve të reja, 11 qytetarë humbin jetën, më i riu 51 vjeç

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2730...

Ministria nxjerr shifrat e Covid: Ka rritje krahasuar me dje, numri i viktimave mbetet i LARTË

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

Lajmet e fundit