Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mrekulli

Ndodh mrekullia në Mekë, pelegrinët e Haxhit me duart drejt qiellit

Një mrekulli mund të quhet ajo që ka ndodhur në Mekë. Pas temperaturave përvëluese, qyteti ka mirëpritur haxhilerët me reshje të dendura shiu. ...

Ndoqi hardhucën dhe ngeci e varur në katin e 7-të të spitalit, shpëtohet për mrekulli 4 vjeçarja (VIDEO)

Një vajzë 4-vjeçare, e cila tashmë mund te quhet pa hezitim njeri me fat, kishte ngecur  e varur në murin e një spitali në...

TSUNAMI në Indonezi, si shpëtoi nga vala e parë e SHKATËRRIMIT, KISHA E QYTETIT të Caritas (LUTJET E BESIMTARËVE)

Carita, Indonezia – Ekipet e emergjencës shpresojnë të gjejnë trupa të tjerë të humbur pas tsunamit vdekjeprurës që mori përpara fshatra të tërë dhe...

Mësoni mrekullitë që bën qepa për trupin tonë

Qepët janë përdorur për trajtimin e një numri të lartë shqetësimesh shëndetësore, kjo pasi vetitë e tyre antimikrobiale dhe antiseptike janë veçanërisht të mira...

I mituri shfaq aftësi mahnitëse dy vjet pas aksidentit të tmerrshëm (Video)

Është vetëm dy vjeç por Jett Limon ka aftësi të mrekullueshme në basketboll. Vogëlushi është filmuar në një video duke gjuajtur topin e basketbollit...

Një dhomë e modeste, por shikoni çfarë pamje ka nga ballkoni i këtij hoteli

Në fillim nuk është impresionuar edhe aq shumë me kushtet e dhomës dhe luksin e holelit në Zvicër, por shumë shpejt ka kuptuar se...

Lajmet e fundit