Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

MPOS

Berisha flet në Kuvend për koncesionin e vëllait të kryeministrit Rama, Newsbomb.al publikoi lajmin

Newsbomb.al publikoi ditë më parë skemën e dyshuar të kompanive, pas të cilave qëndron vëllai i kryeministrit Edi Rama, lidhur me koncesionin e planifikuar...

Hije dyshimi mbi koncesionin, a do jenë fituesit vëllai i Ramës dhe djali i ish-kryeministrit Meksi?

Pritet që një koncesion prej 110 milionë eurosh të jepet për mbledhjen e TVSH-së, nga qeveria shqiptare dhe nga ajo që ka qarkulluar...

Cani njofton koncensionin e ri 110 milionë euro, cila është kompania e favorizuar

Allen Cheng, i treti djathtas, gjatë një marrëveshje të fituar në Kolumbi Nga ajo që shkruan vetë kompania, ajo është e specializuar në...


Lajmet e fundit