Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mozzik

Lot, pasion, debate; Mozzik dhe Loredana sjellin jetën e tyre përmes këngës: Çdo gjë ndodhi sepse ishim shumë të dashuruar…

Pas shumë diskutimesh dhe fotosh, kënga e Mozzik dhe Loredanës është publikuar dhe na lejoni ta themi me plot bindje se vetëm në 14...

Loredana dhe Mozzik na habisin të gjithëve: Ishin të ndarë, por bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

Një lajm i papritur për të gjithë. Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Ka qenë vetë këngëtarja, e cila me...

U ribashkuan me “lezet”, Loredana nuk e fsheh më, pranon lidhjen e saj me Mozzik; Fotot familjare kthehen në llogarinë e reperes pas...

Mozzik dhe Loredana që prej fillimeve të tyre kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Pasi u ribashkuan me lezet mesa duket...

Jo vetëm shtatzëninë, Loredana sapo konfirmoi edhe gjininë e foshnjës (FOTO)

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi ka bërë lëmsh rrjetin me postimet në Instagram. Dje publikoi një foto në "Instastory", teksa kërkonte një fëmijë të dytë....

Zbulohet kush ka qenë i dashuri i Loredanës përpara Mozzik, edhe ai këngëtar i njohur në Zvicër

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi ka bërë bujë në media edhe për lidhjen e saj me Mozzik, me të cilin ka edhe një vajzë....

‘Liria ka emër’, Mozzik bëhet bashkë me djalin e Hashim Thaçit, mes maleve me flamurin e UÇK-së

Këngëtari i talentuar nga Kosova, Mozzik, ka postuar në rrjete sociale një foto me djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçi. Reperin dhe...

Po e puth apo çfarë? Loredana shkon në Kosovë dhe takon Mozzikun, foto po bën xhiron e rrjetit

Loredana dhe Mozzik, një nga çiftet më të komentuar të showbizit, janë ndarë prej kohësh, por vajza e tyre Hanna i ka mbajtur ata...

Luana ‘prek në tela’ Mozzik, reperi nuk i mban dot lotët në emision: Hanës do i thoja që gjithçka kam bërë, e do të...

Reperi i njohur Mozzik nuk i ka mbajtur dot lotët kur ka folur për vajzën e tij Hanën, i ftuar në emisionin “Shiko kush...

VIDEO – Mozzik dhe Loredana ‘kapen mat’ duke bërë ‘Shopping’ në Stuttgart, këngëtari poston foton e ëmbël me vajzën

Mozzik dhe Loredana padyshim kanë qenë dhe janë (dhe pse të divorcuar) një nga çiftet më të dashur, por dhe më të komentuar në...

Qytetet e mbushura plot me fansa, policia ndërpret shpërndarjen falas të albumit të Mozzik (FOTO)

Mozzik para pak ditësh paralajmëroi që si pasojë e situatës së krijuar nga Covid-19, duke qenë se ekonomia ka pësuar rënie, ai do të...

Lajmet e fundit