Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

moza seraj

Skandali me listën e PAGAVE, ZBULOHET si dhe nga kanë dalë të dhënat

Prokuroria e Tiranës është duke hetuar lidhur me skandalin e publikimit të një liste me të dhëna sensitive të mbi 630 mijë qytetarëve. Dokumenti që...

Lajmet e fundit