Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

motrat

Të dehura çuan qytetin në këmbë dhe përfunduan në Polici, përtej luksit që reklamojnë në rrjetet sociale, shikoni kushtet skandaloze ku banojnë prindërit

Dezi Arapi dhe Xhesika Arapi, përkatësisht 27 dhe 23 vjeçe, u arrestuan ditën e djeshme nga policia në Bilisht, pasi në mënyrë të vazhdueshme...

“Hip këtu e shih Stambollin”, plas sherri mes motrave: Mos më fol si e ëma e Zeqos në majë të thanës

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E Diela Shqiptare” në Tv Klan zhvillohet mes dy motrave, Fëllënxës dhe Mirjetës. Arsyeja është...

107 vjeçe e 300 ditë, motrat japoneze thyejnë rekordin Guinness, bëhen binjaket identike më të moshuara në botë

Umeno Sumiyama dhe Koume Kodama kanë thyer rekordin e vendosur nga motrat binjake japoneze Kin Narita dhe Gin Kanie duke u bërë binjaket identike...

Dy motrat SHKENCËTARE kapin majat në SHBA e Britani, pas Harvardit shkojnë në Oxford: Jemi shqiptare, do ndihmojmë doktorët për të gjetur ilaçin e...

Dy motrat Detina dhe Argita Zalli në vitin 1999 emigruan si shumica e shqiptarëve duke shkuar në Angli. Binjaket nga Patosi...

Motrat Kabashi nuk përmbahen, ndezin rrjetin me twerk (VIDEO)

Ana Kabashi është një këngëtare mjaft e njohur në Kosovë. Pak ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të titulluar 'Ana Kabashi'. ...

Aksident tragjik në Gjermani, humbin jetën dy motrat shqiptare

Dy kosovare kanë humbur jetën ditën e djeshme në një aksident rrugor në Gjermani. Mediat gjermane raportojnë se viktimat që...

‘Kush do bëj seks e para me babin’, gara tronditëse e dy motrave

Një 21 vjeçare amerikane nisi një garë tronditëse me motrën e saj se kush do arrijë të bëjë seks e para me babain. ...

Majlinda Bregu bëhet pjesë e sfidës, publikon FOTON e veçantë të 40 viteve më parë

Ish deputetja e PD, Majlinda Bregu aktualisht sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, është shumë aktive në rrjetet sociale. ...

‘Nusja u bëri petulla me ilaç gjumi’ motrat kërkojnë drejtësi për vrasjen e vëllait dhe nënës: Donte të merrte pasurinë

Ngjarja e rëndë e 22 janarit të këtij viti në Vlorë, ku nënë e bir u vranë dhe më pas u dogjën në banesën...


Lajmet e fundit