Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

motra

Historia prekëse, u bë nënë për mbesën, motra me lot në sy i lutet vëllait për të gjetur të shtrenjtën e saj

Prej 25 vitesh, Mirgena dhe vëllai i saj, Genci, nuk e shohin vajzën e këtij të fundit. Mirgena u kthye në një nënë për...

Vëllai denoncon në policinë e Durrësit: Më kanë marrë peng motrën! Më telefonoi dhe më tha se e morën 4 burra

Një grua e re e quajtur Areta Çauli dyshohet se është marrë peng prej disa ditësh. Denoncimin në polici e ka bërë vëllai i...

E RËNDË në Vlorë/ Vëllai i dehur plagos me çifte motrën, e plagosura niset me urgjencë drejt spitalit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku vëllai ka plagosur me çifte motrën e tij.Mësohet se 66 vjeçarja e...

Mos mjaftonin temperaturat e larta të verës, motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. Mirëpo, edhe motra e saj, Xhulia qenka një ylli vërtetë. Së fundmi dy motrat...

Gazetarja zbulon detaje tronditëse nga vrasja e 58 vjeçares në Shkodër: Vëllai dilte në fshat dhe thoshte “e kam vrarë dhe e kam në...

Mbrëmjen e djeshme policia zbuloi një ngjarje tragjike, pasi në shtëpinë e 55 vjeçarit Fabian Vuka gjeti trupin e pajetë të motrës së tij,...

NUK KA QETËSI/ Tronditet edhe Shkodra, vëllai vret motrën me armë zjarri (EMRAT)

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, këtë herë në qytetin e Shkodrës.Mësohet se Fabian Vuka ka vrarë me armë zjarri...

Djalë i vetëm me 5 motra, Arben Ahmetaj surprizohet “live” nga nëna e tij, ky është mesazhi që i jep ajo ministrit

Ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Dola te Ola”, ku është surprizuar nga nëna e tij.Ahmetaj...

Asgjë nuk ka qenë e lehtë, Bes Kallaku tregon vështirësitë që ka kaluar kur ka qenë i vogël: Paradite mbaja motrën, pasdite...

Aktori I njohur i humorit Bes Kallaku mbrëmjen e djeshme ka ardhur në një dimesion krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim. I...

Motra e Sonila Meços kandidon për këshilltare në Gjermani, moderatorja krenare: Rezi zyrtarisht në fushatë (Foto)

Moderatorja Sonila Meço ka publikuar një profilin e saj një foto të një gazete gjermane, në të cilën renditen kandidatët për këshilltarë bashkiakë të...

Zayn Malik nuk shkon në dasmën e motrës 17-vjeçare

Këngëtari i njohur Zayn Malik nuk ka marrë pjesë në dasmën e motrës së tij, vetëm 17 vjeçe. Nëna e tyre...

Lajmet e fundit