Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

motra e dumanit

Motra e Dumanit me Certifikatë Sigurie të NATO-s? Ministria e Jashtme: Erdhi nga Ministria e Arsimit dhe u përzgjodh për praktikë (REAGIMI)

Ministria e Jashtme ka reaguar pas lajmit se motra e vrasësit me pagesë, Nuredin Dumani, ka qenë e pajisur me certifikatë sigurie pasi punonte...

Lajmet e fundit