Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

motor

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas motorin, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Cërrik, me pasojë humjen e jetës së një personi. Bëhet me dije se në...

“Benzi” përplas këmbësorin në aksin Mamurras-Laç, humb jetën 45-vjeçari (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mamurras-Laç, me pasojë humbje jete të një 45-vjeçari. Bëhet me dije se automjeti tip “Benz”...

Motori merr flakë brenda ashensorit, plagosen 5 persona mes tyre dhe një foshnjë 5-muajshe (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë ku pesë persona, përfshirë dhe një foshnjë 5-muajshe, u përfshinë nga flakët e rëna në ashensor. Sipas...

Frikë dhe panik, del video e aksidentit të Marc Marquez

Ditë e keqe për Marc Marquez. Spanjolli ka pësuar një aksident të frikshëm, gjatë testeve të lira, para provave zyrtare. Piloti i njohur i Moto...

Përplasi me makinë të riun që po lëviste me motor në Tiranë, më pas shoferi del dhe e qëllon me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Brrylit në Tiranë. Bëhet me dijë se në konflikt janë përfshirë dy persona....

Arrestohen 3 persona në Tiranë, 1 shpallet në kërkim; në pranga dhe 32 vjeçari që u përfshi në aksident me një motor, shoferi vdiq

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës gjatë 24 orëve të fundit, dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Në pranga...

Humb kontrollin dhe përplaset me bordurën, plagoset rëndë drejtuesi i automjetetit

Një aksident është shënuar pasditene sotme në pranë fshatin Xibrakë, në aksin Elbasann-Librazhd. Bëhet me dije se një motor ka humbur...

Përplaset motori me makinën në Lezhë, njëri shofer niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë. Një makinë dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë...

Aksident në Tiranë, rrëzohet motori në mes të rrugës, shoferi niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë. Një motor është rrëzuar në mes të rrugës, pranë Shkollës “Çajupi”. Si pasojë ka...

Me shpejtësi ‘skëterrë’ i del përpara Opelit, drejtuesi i motorit niset me urgjencë në spital

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Pogradec-Buçimas. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë  një makin...

Lajmet e fundit