Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

moti

Temperatura deri në 37°C, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Ashtu sic është bërë tashmë zakonë më poshtë po ju njohim me parashikimin e motit rreth javës që presim përpara për të cilën duhet...

Temperatura deri në 42 GRADË Celcius në Tiranë dhe disa qytete të tjera (PARASHIKIMI për JAVËN e ardhshme)

Zyrtarisht jemi në verë dhe zyrtarisht temperaturat përvëluese janë prezente në vendin tonë. Dita e sotme ka sjellë një mot të nxehtë ku temperaturat kanë...

E diela perfekte për të shkuar në plazh, diell dhe temperatura deri në 36°C

Për ditën e diel (sot) vendi ynë do të vijoj të ndikohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike falë vlerave të larta barike dhe masat...

E shtuna me mot të paqëndrueshëm dhe me reshje, planet për plazh lërini për nesër (PARASHIKIMI)

Për ditën e shtunë (sot), vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqendrueshme. Moti parashikohet fillimisht me kthjellime...

Rishikoni planet për fundjavën, e shtuna do jetë me reshje shiu dhe breshër, dielli del të dielën (PARASHIKIMI)

Për ditën e shtunë, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqendrueshme. Moti parashikohet fillimisht me kthjellime dhe...

“Kapriçot” e qershorit, diell në mëngjes, por rrebeshe pasdite, mësoni si do të jetë moti sot

Për ditën e premte moti do të nisë i kthjellët e gradualisht vranësirat do të marrin zhvillim prej mesditës deri pasdite. Reshjet e shiut parashikohet...

Moti vijon i paqëndrueshëm, pasdite priten rrebeshe dhe breshër

Për ditën e Mërkurë (sot) mbi vendin tonë do të vijojnë të jenë në qarkullim masat ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa. Moti parashikohet...

Jemi zyrtarisht në stinën e verës por shiu “nuk do të ikë”, parashikimi: Nga sot deri të premten, reshje në formë shtrëngatash në gjithë...

Edhe pse tashmë kemi hyrë në stinën e verës parashikimi i motit thotë të kundërtën. Java që presim përpara do të jetë e paqëndrueshme...

Temperaturat në rritje, mësoni si do të jetë moti sot

Ditën e sotme do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e...

Keni bërë plane për fundjavë? Motin e keni në favorin tuaj, temperaturat deri në 32°C

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë. Kështu përgjithësisht do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat...

Lajmet e fundit