Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

moti i keq

Moti i keq me erë deri në 50 km, Fieri dhe Vlora zonat më të prekura nga stakimet e energjisë

Moti i keq me erë ka përfshirë disa rajonet të vendit tonë këtë të premte, 22 prill. Stuhitë e erës që prej pasdites pritet...

Kapiteneria e Vlorës ndalon daljen në det për dy ditë, Bashkia apel qytetarëve: Parashikohen stuhi të forta, shmangni lëvizjet e panevojshme

Kapiteneria e Vlorës njofton se ka ndaluar daljen në det të të gjithë mjeteve lundruese, shkruan newsbomb.al. Kjo situatë vjen për shkak të motit...

Moti i keq godet vendin, ndalohet lundrimi i mjeteve të vogla e anijeve të peshkimit në Vlorë

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka njoftuar se  për shkak se moti i keq do të godasë vendin do të ndalohet lundrimi i mjeteve të...

Moti i keq e shembi, banorët e Shishtavecit “masakrojnë” firmën ndërtuese për urën e re: Muri 4 metër, pa një kokërr fije hekuri

Ura që lidh Kukësin me Shishtavecin është shembur dy javë më parë, si pasojë e reshjeve të shiut, shkruan newsbomb.al. Banorët e 7 fshatrave Shishtavec,...

Rreshjet e borës s’kanë të ndalur, bllokohen katër fshatra në Skrapar

Moti i keq që ka përfshirë vendin tonë ka shkaktuar bllokimin e disa zonave në të gjithë vendin. Së fundmi, katër fshatra janë izoluar si...

Moti i keq përfshin vendin, Policia e Shtetit thirrje shoferëve: Ulni shpejtësinë dhe mos bëni parakalime të gabuara!

Nisur nga moti i keq në vend, Policia e Shtetit u ka bërë apel drejtuesve të mjeteve që të tregojnë kujdes, duke ulur shpejtësinë...

Ekipet e OSSH në terren pavarësisht motit të keq: Reduktohet me 60% numrin i fiderave të stakuar!

1500 elektricistë ndodhen në gjendje gatishmërie duke punuar për eleminimin e avarive, pavarësisht kushteve atmosferike aspak të favorshme, thotë OSSH. Nga raportimi i orës...

Moti i keq shemb urën që lidh Kukësin me Shishtavecin (FOTO)

Ura që lidh Kukësin me Shishtavecin është shembur gjatë natës, si pasojë e reshjeve të shiut që kanë përfshirë veriun dhe gjithë pjesën tjetër...

Moti i keq dhe me erë të fuqishme në Lezhë, pezullohen lundrimet detare në portin e Shëngjinit

Vendi ynë është përfshirë nga moti i keq, i cili ka shkaktuar probleme në disa qytete për shkak të erës së fortë.   Në portin...

VIDEO/ Moti i keq bën “kërdinën” në Vlorë, Dritan Leli apel qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, në orët në vijim do ketë stuhi të forta

Moti i keq i cili ka përfshirë vendin që prej mbrëmjes së djeshme duke sjellë probleme në shumë qytete të Shqipërisë. Kryetari i Bashkisë së...

Lajmet e fundit