Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

motel

E TMERRSHME në Ferizaj, shqiptari përdhunon të miturën dhe publikon aktin në “TikTok”

Një ngjarje e rëndë dyshohet të ketë ndodhur në një motel në Ferizaj, ku një shtetas ka abuzuar me një të mitur dhe më...

Përdhunuan në grup 23-vjeçaren në një motel në Milano, arrestohen 3 të rinjtë shqiptar në Itali (EMRAT)

Tre të rinj shqiptarë kanë rënnë në prangat e karabinierëve pasi akuzohen se kanë përdhunuar një 23-vjeçare nga Haiti. Sipas mediave të huaja mësohet se...

Bamir Topi: PD është shdërruar si një motel, disa e përdorën për karrierë e disa si llogore sulmesh ndaj kundërshtarëve

Ish-Presidenti Bamir Topi ka folur mbrëmjen e sotme për gjednjen në të cilën ndodhte Partia Demokratike, pas “luftës” që lideri historik Sali Berisha i...

Në motel nën shoqërinë e një të moshuare, humb jetën 64-vjeçari shqiptar

Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur në një motel në Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku mësohet se burri ka...

Po kryente marrëdhënie seksuale me 21-vjeçaren në hotel, 61-vjeçari kosovar ndërroi jetë pasi piu viagra

Një 61-vjeçar nga Gjakova, ka ndërruar jetë në një motel, pasi piu viagra. Sipas informacioneve nga mediat kosovare, 61-vjeçari vdiq gjatë...

Gjendet i vdekur një person në motel

Një person është gjetur pa shenja jetë në një motel në Graçanicë. Mediat në Kosovë bëjne me dije se Prokuroria ka...

Protesta te Bujqësori, deklarata e fortë e Veliajt: Brenda kampusit ka motel me orë

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kanë inspektuar punimet në tre godina të konvikteve që kanë...

Ishte në motel me një grua, vdes 74-vjeçari shqiptar

Një 74 vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë në një motel. Mediat në Kosovë raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Gjilan. ...

Lajmet e fundit