Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mos e shit voten

Meta publikon videon dhe i bën apel qytetarëve: Mos e shisni votën, mbroni demokracinë!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar sot një video në rrjete sociale, teksa përmes saj i bën apel gjithë qytetarëve që të mos...

Lajmet e fundit