Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

morena taraku

Morena Taraku pozon para pasqyrës, fustani i tejdukshëm ia tregon të gjitha… (FOTO)

Morena Taraku dje publikoi një foto shumë "cool" ku shihej në krahët e Stresit, foto e shkrepur gjatë xhirimeve për klipin e ri që...

E rrethuar me dhurata romantike, kush po i thotë Morenës ‘TË DUA’ (FOTO)

Morena Taraku prej disa vitesh po qëndron në Turqi, ku së fundmi ka bashkëpunuar edhe me një nga kompanitë më të mëdha atje për...

Morena Taraku poston foton e nxehtë dhe thumbon: Më pëlqejnë mesazhet e ish të dashurve kur më thonë…

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të mira dhe të më të dashura për publikun shqiptar. Artistja zeshkane është tepër...

‘Me këmbët hapur dhe dorën tek…’, Morena Taraku poston foton e nxehtë

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bukuroshja esmere gjithmonë e gjen kohën për postime në rrjete sociale, dhe...

Me fustan të çarë që i duken tangat, Morena Taraku kalon çdo limit: Poston foton më të nxehtë që keni parë ndonjëherë

Morena Taraka shquhet për postimet e saj sensuale dhe provokuese në rrjete sociale. Kjo edhe për faktin se është mjaftueshëm cute dhe ka një...

Morena Taraku poston foto me bikini shkëlqyese, i ‘vë flakën’ rrjetit

Morena Taraku njihet për postimet e saj provokuese në rrjete sociale, por me ardhjen e verës këngëtarja na ka "çmendur" të gjithëve. ...

E ka fiksim të tregojë mbathjet, Morena Taraku përfundon stërvitjen intensive dhe i zbulon të gjitha… (FOTO)

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Bukuroshja zeshkane, përveç jetës profesionale, merr vëmendje të madhe dhe për shkak të jetës...

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës, pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Ajo është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Kjo për shkak të karrierës së saj si këngëtare, por edhe pamjes së...

Pa reçipeta, me tattoo poshtë vitheve, ekspozon të pasmet…, Morena Taraku na tërboi me këtë video, i nxjerr të gjitha teksa dikush e filmon...

Ajo është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Kjo për shkak të karrierës së saj si këngëtare, por edhe pamjes së...

Morena Taraku provokon më shumë seç duhet, zbërthen xhinset në ashensor dhe nxjerr brekët e bardha me… (FOTO)

Morena Taraku padyshim është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj pëlqehen shumë dhe kthehen...

Lajmet e fundit