Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

morena taraku

Vdekja e reperit grek hidhëron Morena Tarakun, do të bënin bashkë një këngë

Mad Clip, reperi i njohur grek ka humbur jetën gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti tragjik. Këngëtari po udhëtonte me...

Çmenduri! Këngëtarja shqiptare mban në dorë byrzylyk që kushton 400 milionë lekë

Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, më shumë për jetën e saj luksoze dhe videoklipet e nxehta në projektet muzikore...

“Jam e bukur dhe e fortë”, Morena Taraku pozon e mbështetur pas arushit dhe tregon tatuazhet pranë të pasmeve

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar. Ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve...

Plasët vape? Morena Taraku publikon videon provokuese nën ujë që do t’ju “freskojë”

Morena Taraku di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e portaleve dhe ndjekësve të saj. Pa folur pa kuptuar, mjafton një foto e Morenës dhe rrjeti...

I mbulon asetet vetëm me “rrjetë patatesh”, Morena Taraku “e djeg fare” me postimet në Instagram (FOTO)

Morena Taraku është gjithmonë në qendër të vëmëndjes së publikut. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston herë pas herë foto dhe...

Me foto të ÇMENDUR të të pasmeve, Morena Taraku sfidon ndjekësit në këto ditë vape: Më puthni b*thën (FOTO)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar...

E pranoi më në fund? Morena Taraku habit ndjekësit: Jam e dashuruar, do martohem së shpejti…

Morena Taraku është një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar, sa i përket jetës së saj private. Ndjekësit janë “sy dhe veshë”...

Morena Taraku i vë “zjarrin” përsëri Instagramit, trupin çokollatë dhe “pirsing” në gjoks këngëtarja “çmend” ndjekësit

Morena Taraku është një ndër vajzat më seksi të showbizzit shqiptar. Këngëtarja gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj. Mjafton të hidhni...

Morena Taraku “mbretëresha” e ditëlindjeve, festë e shfrenuar mes luksit në shtëpinë e këngëtares

E kur vjen muhabeti te luksi, rrobat firmato dhe jeta e shtrenjtë menjëherë mendja na shkon te këngëtarja, Morena Taraku. Ajo gjithmonë di si të...

‘Bad girl’, Morena Taraku dhe Stresi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Morena Taraku dhe Stresi prej disa javësh bënë me dije se së shpejti do të sillnin këngën e tyre më të re. ...

Lajmet e fundit