Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

morena taraku

“Kur burri që dashuron të trajton si bebe”, Morena Taraku në një romancë?

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Bukuroshja brune është shumë aktive në rrjetet sociale, por...

“Mezi pres të kem një bebe, si unë”, këngëtarja shqiptare dëshiron të bëhet nënë (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku është ndër personazhet më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ndonëse është përfolur shpsh për lidhje dashurie,...

“Dashnore grabitqare”, Morena Taraku “ndez” rrjetin me postimet e fundit

Këngëtarja Morena Taraku është një ndër  personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në medien rozë. Së fundmi bukuroshja “ka ndezur” Instagramin me fotot...

“Kur erdha në shtëpi, gjeta këto”, Morena Taraku surprizohet me dhuratën “anonime”

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku është njëra nga personazhet më të pëlqyera dhe  të komentuara në medien rozë. Ajo ësjhtë shumë aktive në rrjetet...

Morena Taraku shijon pushimet në Bejrut, shfaqet në super formë (FOTO)

Ish-Missi dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, duke e treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale. Së fundmi bukuroshja nga...

“Duke përjetuar momentin”, Morena Taraku shfaqet joshëse në postimet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Morena Taraku është një ndër  personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë. Ajo është shumë  aktive në rrjetet...

FOTO/ Morena Taraku përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur këngëtares?

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shtruar në spital. Lajmin e ka bërë me dije ajo vetë përmes një fotoje të publikuar në Instastory....

Këngëtarja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë dhe i jep atij një “porosi”: Përqafoje shumë mamin sot kur ta takosh

Këngëtarja Morena Taraku ka humbur një nga personat më të shtrenjtë të saj. Gjyshi i këngëtares është ndarë nga jeta ditën e sotme duke...

Morena Taraku nis romancën me këngëtarin turk? Reagon ish-gruaja: E turpshme!

Në mediet turke së fundmi kanë qarkulluar lajmet se Morena Taraku ka nisur një lidhje dashurie me këngëtarin turk Berdan Mardini. Sipas medieve rozë...

Morena Taraku shfaqet joshëse, nxjerr në pah të pasmet me fustanin e shkurtër (FOTO)

Morena Taraku është një ndër këngëtaret që di të tërheqë vëmendjen ke ndjekësve. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video...

Lajmet e fundit