Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

monza

Dy vjeçari shqiptar bie nga kati i katërt i pallatit në Itali, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një foshnje 2-vjeçare shqiptare është në gjendje të rëndë pasi u rrëzua nga kati i katërt i banesës në Itali, bëjnë me dije mediat...

“Do të të djeg të gjallë”, 38-vjeçari shqiptar kërcënon dhe tenton të qëllojë me çekiç gruan në sy të fëmijëve

Një 38-vjeçar është arrestuar nga karabinierët në Itali, pasi ka sulmuar dhe kërcënuar me jetë gruan e tij, ditën e djeshmennë Brugherio (Monza), në...

I dënuar për vrasje në ’97, arrestohet pas 19 vitesh në Itali

Një 44-vjeçar i dënuar për vrasjen e një të riu në vitin 1997 në Shqipëri është arrestuar në Monza të Italisë. ...

Lajmet e fundit