Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

monika

Mes brohorimave të pandalshme, Monika Kryemadhi zbulon sfidën e sotme në shesh: Pllakat e godinave do të rrëzohen, flakë…

Sot në orën 7, Lëvizja Socialiste për Integrim ka thirrur në një takim elektoral në Tiranë, simpatizantë dhe mbështetës nga e gjithë Shqipëria. ...

Takimi Meta-Berisha pas marrëveshjes Rama-Basha, Monika Kryemadhi zbulon prapaskenat: Ja çfarë i ka thënë Meta ish-kryeministrit

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zbulon për herë të parë arsyen se pse ish-kryetari i LSI Ilir Meta takoi Sali Berishën...

“Atentati ndaj LSI? Marrëveshja Rama-Basha synonte ta asgjësonte”, përgjigjet Monika Kryemadhi

Zëvendëskryetarja e LSI Monika Kryemadhi rrëfen nëse marrëveshja Rama-Basha është bërë për të asgjësuar LSI. Teksa është pyetur nga gazetari Ylli...

Lajmet e fundit