Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

monika

Ultimatumi i Kujtim Gjuzit: Të shtunën gardhin e parlamentit do ta heq vetë, nuk ka luajtur mendsh Berisha, Basha e Monika që të më…

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi shpehet se të shtunën kur është thirrur protesta e opozitës Parlamenti nuk do të rrethohet me gardh, ama...

Bllokimi i akseve rrugore, ku do të pozicionohet Kryemadhi dhe ish-deputetët e LSI

Sot në orën 18:00 pritet të nisë aksioni i opozitës së bashkuar që do të bllokojë akset rrugore të 12 qarqeve në vend. ...

Protesta e ashpër, Kryemadhi flet për Kryeprokuroren: Po të kishim gjë do i bënim libër shpie

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ditën e sotme ka protestuar ashpër si në Kuvend edhe jashtë, bashkë me protestuesit, zgjedhjen e kryeprokurores së përgjithshme...

Monika Kryemadhi bën deklaratë të fortë: Ky është drejtori i policisë që kërkohet nga Interpoli por s’ka reagim

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka hedhur akuza të rënda mbi strukturat e policisë së shtetit, ndërsa thekson faktin se tek...

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Do të shkulim nga rrënjët sistemin e oligarkëve

Përmes një mesazhi të drejtpërdrejtë në Facebook, kryetarja e re e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, paralajmëron kryeministrin Edi Rama, se së bashku...

Monika Kryemadhi fton në mënyrë spektakolare 3 gratë e rëndësishme të LSI përpara mijëra qytetarëve në sheshin “Nënë Tereza”

Monika Kryemadhi fton në mënyrë spektakolare përpara të gjithëve në sheshin “Nënë Tereza” deputetet Kejdi Mehmetaj, Klajda Gjosha dhe kryetaren e LRI Floida Kërpaci....

Lajmet e fundit