Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

monika

Me zemër të thyer! Monika përballet me Ilirin pas BBV: Jam lënduar…

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri janë përballur për herë të parë pas përfundimit të Big Brother Vip. Aktorja ka thënë se nuk ka patur mundësi...

VIDEO/ Donaldi i bën PREMTIMIMN e papritur Monikës: Një pjesë të lekëve të finales do të t’i jap unë

Beniada është konkurrentja e dytë që shkon në finale e Big Brother Vip. Mes saj dhe Monikës, publiku zgjodhi Beniadën për t’ju bashkuar Ilirit...

VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën nuk PËRMBAHET as me Monikën

Prej katër muajsh banorët e Big Brother të mbyllur brenda në shtëpi kanë krijuar afrimitetet e tyre me njëri-tjetrin. Një ndër më të diskutuarit janë...

Video/ “Çmendet” Monika, hipën mbi karrige dhe tenton të zhvishet para Donaldit dhe Ilirit

Big Brother Vip është formati më i komentuar pasi banorët nuk lënë ditë pa bërë “prapësira”. Së fundmi ka qenë aktorja Monika Lubonja e cila...

“Ti hapi këmbët, unë e mjel”, Monika dhe Iliri sqarohen për “treshen”: Bëje me gruan tënde

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Monikës në shtëpinë e “Big Brother” që prej fillimit ka qenë e lëkundur. Pas një “miqësie”, ata u distancuan dhe tani...

VIDEO/ Arjola dhe Monika “çmendin”publikun, kërcim sensual në vaskë, aktorja lag me shampanjë Lubonjën

“Vëllai i madh” mbrëmjen e djeshme kishte rezervuar një ambient luksi për banorët e shtëpisë. Një suitë relaksuese, ku banorët të ndarë në çifte do...

Ja bëri zemra “bam”, Lorik Cana i rrëfen të gjitha, nga njohja me bashkëshorten deri te arsyeja pse nuk mori një nuse shqiptare

Lorik Cana dhe Monica janë prindër të dy fëmijëve, Bojken dhe Enkelejda. Historia e tyre është fiks si ato historitë e përllava “Një dashuri...

Meta: Monika i ka siguruar fëmijët, falë firmës së Lulit dhe Edit ka një pallat

Presidenti Ilir Meta tha sot se e ka gati përgjigjen nëse kryeministri Edi Rama i përmend bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi. ...

‘Mos e provoni kokëfortësinë time’, Meta mesazh të prerë Ramës: Po më the ‘burri i Monikës’, të them ‘gruaja e Bilalit’…Ajo e ka një...

Kreu i Shtetit Ilir Meta është duke zhvilluar një konferencë për shtyp nga Presidenca, ndërsa ka propozuar edhe zgjidhjen e krizës, që sipas tij...

Rama i merr me rradhë, nga Monika te Iliri, dajë Titi, Nora e ‘çuni i Fahriut’: Lotët vuuu… (KORÇARËT S’MBAJNË TË QESHURËN)

Kryeministri Rama nuk ka lënë pa ironizuar kundërshtarët e tij politik, nga Monika Kryemadhi e Lulzim Basha deri te presidenti Meta, Nora Malaj e...


Lajmet e fundit