Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

monika kryemadhi

“Edhe tre burra që janë, ai do t’i kthejë si gra”, Kryemadhi: Rama përdori firmat e ministreve për aferat korruptive 

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka akuzuar kryeministrin Edi Rama ka përdorur ish-zyrtarin e FBI Charles McGonigal për të kërcënuar bizneset shqiptare....

“Na ka ngelur vetëm t’i fusim karriget kokës njëri-tjetrit”, Kryemadhi përplaset me Felajn: Mbaj vendin tënd, të ngresh zërin s’të bën të zgjuar

Deputetja e PL, Monika Kryemadhi ka folur në Kuvend, ku tha se opozita ka të dejtën e fjalës dhe se kjo nuk mund t'i...

Përqafuar me Kryemadhin, Meta uron Shën Valentinin: Dashuri përherë në zemrat tuaja!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka postuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi dhe uron ditën e...

Kryemadhi “lëshon gojën” në Kuvend: Berisha është xhentëlmen me gratë! Rama mbush brekët nga frika, mos u bëni jashtëqitja e tij!

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka shpërthyer me një fjalor të ashpër në seancën e sotme plenare, teksa e ka quajtur kryeministrin...

Monika Kryemadhi tregon detaje për foton e Metës me Dorian Duçkën, Agron Nezën dhe kinezët

Deputetja Monika Kryemadhi i është bashkuar pak momente më parë protestës së thirrur nga opozita në Tiranë. Ajo është shprehur për gazetarët se sot...

“Zyrtarët e Metës dhe Monës menaxhuan inceneratorët”/ Veliaj për McGonigal: Një stuhi në gotë, Berisha uli Damir Fazlliç në Këshillin e Sigurimit

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u shpreh se Tirana sot është shumë herë më e pastër se në kohën kur Bashkia drejtohej...

Veliaj e sulmoi nga News24 si parti në shkrirje e inatosur, Monika Kryemadhi i përgjigjet: T’i dalë për zot shkresave me firmë me vulë!...

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi i është përgjigjur kryebashkiakut Erion Veliaj, i cili me herët u shpreh se kanë qenë ish-ministrat dhe ish...

VIDEO/ Kamerat e Kuvendit kapin “mat” Monika Kryemadhin, çfarë po shihte në telefon

Seanca e sotme plenare në Kuvend u shoqërua me debate të forta. Por, përveç tensioneve mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës, kamerat e Kuvendit...

Çështja McGonigal, Kryemadhi: Në ditët në vijim do shohim e mijëra euro të shqiptarëve që i janë dhënë ish-zyrtarit të FBI-së për të shantazhuar...

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka folur jashtë Kuvendit për çështje e McGonigal. Ajo paralajmëroi se në ditët në vijim do të shohim...

“Rama është i paditur dhe i pashkollë”, Kryemadhi për çështjen e Mcgonigal: Ka zhvilluar takime dhe me politikanë të tjerë të PS

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me protestën e thirrur më 11 shkurt nga Sali Berisha. Kryemadhi tha se protestat...

Lajmet e fundit