Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

monika kryemadhi

Zjarri në Sazan, Kryemadhi: Ushtria nuk ka mjete, bosët e inceneratorëve vetëm në maj morën 600 mijë euro

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e quan si “çudi shqiptare” pamundësinë e ushtrisë për të shuar zjarrin që prej mesditës së...

Monika Kryemadhi s’bojkoton seancën, hedh votën për Bajram Begajn

Ndryshe nga deputetët e Partisë Demokratike, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zgjedhur të mos e bojkotojë procesin e votimit të kandidaturë së presidentit...

Kryemadhi: LSI do të votojë kundër zgjedhjes së Bajram Begajt President

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaroi para nisjes së seancës së Kuvendit, se kjo forcë politike do të votojë kundër zgjedhjes së Bajram Begajt, si...

Me kë e ka? Revoltohet Kryemadhi: Konet e inceneratorëve dalin në banaqe dhe heqin vëmendjen nga problemet madhore

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar ashpër sot ndaj një personazhi të ekraneve, për të cilin thotë se del nëpër ekrane për të...

“Ja dhe unë duke recituar”, Kryemadhi poston foto nga 1 Qershori i ‘78

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar një foto nga koha kur ishte në kopësht për festën e 1 qershorit. Monika ka postuar një...

Monika Kryemadhi publikon videon, uron fëmijët për 1 Qershorin: E sotmja dhe e ardhmja i përket atyre

Kryetarja e Lëviezjes Socialidte për Integrim, Monika Kryemadhi, këtë 1 Qershor ka uruar fëmijët për festën e tyre në mënyrën më të bukur. Teksa ka...

Monika Kryemadhi për humbjen e Nishanit: Zyrtari dhe ushtaraku me vlera të larta njerëzore

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shprehur mesazhe ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani. Ajo shkruan se ikja e parakohshme e...

“Operacioni ‘Plumbi i Artë’ dështoi”, Kryemadhi: Dëshmitë e Dumanit nxjerrin garnizonet e PS në zgjedhje

Kryetarja  e LSI-Monika Kryemadhi ka deklaruar se operacioni ‘Plumbi i Artë’ ka dështuar në kapjen e personave në kërkim. Në një intervistë televizive, deputetja ka...

Përlotet Monika Kryemadhi, rrëfen momentin e vështirë: Më thanë se vajza ka vetëm 1 javë jetë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi si rrallëherë  ka bërë një rrëfim për jetën e saj private. Gjatë emisionit “Dola te Ola”, ajo është emocinuar pas...

Kryemadhi takim me studentët e Fakultetit të Ekonomisë: Duhet të bëjmë çdo gjë që potencialin e rinisë shqiptare ta mbajmë këtu

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me studentët e Fakultetit të Ekonomisë. Kryemadhi shkruan se më të rinjtë kanë...

Lajmet e fundit