Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

monika kryemadhi

Monika Kryemadhi poston një video të rrallë nga dasma e kushëririt, s’do ta besoni çfarë i bëjnë dasmorët nuses

Kushërira jonë, Bebe Rexha ishte ajo që iu dedikoi një këngë që e shoqëroi Besartin dhe Fatjonën në vallëzimin e tyre të parë...

Asistentja e Metës bëhet nënë, Monika Kryemadhi ndan emocionet e forta me të gjithë

Zoti i bekoftë fëmijët!”, shkruan Kryemadhi ndërsa ndan me të gjithë emocionet e forta.

Rama i përgjigjet Kryemadhit: Mos e merrni seriozisht Monikën

Kryeministri Edi Rama është shprehur se deklaratat e deputetes Monika Kryemadhi se kriza politike po shakkton humbjen e vendeve të punës dhe largimin e...

Kryemadhi mendon një dëshirë por nuk e fsheh, e thotë me zë të lartë. Dëgjojeni (Video)

Deputetja Monika Kryemadhi nuk e fsheh aspak dëshirën e saj, por teksa ka fryrë qirinjtë e tortës të ditëlindjes së 43-të, ajo e thotë...

Meta e puth nga distanca, por Kryemadhi ngjit hekurat parvazit të lokalit dhe e puth në buzë (Video)

Çaste të paharrueshme janë duke kaluar çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afëmrve po festojnë ditëlindjen e 43-të të deputetes së LSI-së....

Lajmet e fundit