Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

monika kryemadhi

Kryemadhi takim me studentët e Fakultetit të Ekonomisë: Duhet të bëjmë çdo gjë që potencialin e rinisë shqiptare ta mbajmë këtu

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me studentët e Fakultetit të Ekonomisë. Kryemadhi shkruan se më të rinjtë kanë...

Monika Kryemadhi denoncon një tjetër aferë për inceneratorët

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka denoncuar një tjetër aferë që lidhet me inceneratorët dhe ju bën thirrje autoriteteve shtetërore të reagojnë. " AM Co...

Kryemadhi kujton shembjen e Teatrit Kombëtar: Shumë prej mbrojtësve u kthyen në lypës për ndonjë metri katror në kullat e mëdha

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në dy vjetorin e shembjes së Teatrit Kombëtar thotë se godina nuk do të ishte rrëzuar, nëse aktorët politikë,...

Pronarët e Inceneratorëve, Kryemadhi zbulon ku po fshihen: Po luftojnë për të marrë azil politik, bashkëjetojnë të dy

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka rrëfyer se grupi i inceneratorëve, Stela Gugallja dhe Mirel Mëriti jetojnë në Vjenë dhe po luftojnë që të...

Kryemadhi thirrje Ramës: Bëj një padi me emër dhe firmë për çdo opozitar që akuzon, ashtu siç bëra dhe unë  

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, zhvilloi sot një takim me gratë e kësaj lëvizje në Tiranë. Ajo tha para tyre se politka e LSI...

“Tik-Tak, ora po afron”, Kryemadhi reagon për artikullin e medias austriake: Me foton e serave mbi incenerator, përshëndes grupin e Vjenës që shpresojnë të...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas artikullit të medias austriake, ku shkruhej se Presidenti Ilir Meta ka paguar 700 mijë dollarë në...

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Po të vjen ora! Reformën e votuam që politika të mos fuste duart

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar menjëherë pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, i cili theksoi se sa të jetë...

Frikë nga SPAK? Kryemadhi: Meta është përballur edhe me drejtësinë e Nanos! Për historinë e Dritan Priftit ai tha…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se bashkëshorti i saj, presidenti Ilir Meta nuk ka pse të ketë frikë nga drejtësia, pasi është përballur...

Zgjedhja e Presidentit të ri, Kryemadhi: Neveri për një grup deputetësh që përdoren nga Rama

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e quan si “farsë” procesin e zgjedhjes së presidentit të ri, duke nënkuptuar se po përdor edhe disa deputetë...

Kryemadhi pas takimit me gjimnazistët e Tiranës: Gjenerata e re nuk mund të mbetet peng, t’i garantojmë një alternativë tjetër

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas takimit të mbajtur me disa të rinj nga gjimnazet e kryeqytetit. Përmes një postimi...

Lajmet e fundit