Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

mond cekici

Erzen Breçani tregon historinë me Mond Çekiçin që u ekzekutua 2 ditë më parë: E arrestuam në vitin 2008, ai i drejtoi armën RENEA-s

Ish zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, ka treguar historinë se si në vitin 2008 forcat RENEA kanë arrestuar Edmond Çekiçin, i...

Gazetarja zbulon cili është grupi rival i bandës së Durrësit: Janë më kompaktë sepse janë djem xhaxhallarësh. Vodhën serverin e Prokurorisë dhe postën. Kanë...

Gazetarja e njohur e kronikës Klodiana Lala ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e fundit që tronditi Durrësin, ku mbeti i vrarë anëtari i...

Vrasja e Mond Çekiçit në Durrës, gazetari bën deklaratën e fortë: Po vriten për Portin e Durrësit dhe Gjirin e Lalzit. Kasapi: Është pikasur...

Një vrasje shumë e bujshme ndodhi të shtunën në mëngjes në Durrës, ku mbeti i vrarë një eksponent i botës së krimit i njohur...

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e Mond Çekiçit në Durrës, arma dyshohet të jetë sjellë nga jashtë

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e Edmond Koçit, i njohur ndryshe dhe me nofkën Mond Çekiçi, ish-anëtar i Bandës...

Lajmet e fundit