Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

momente intime

Nuk u shpëtojnë dot paparacëve, aktori dhe moderatorja e njohur fotografohen në momente shumë intime në një jaht (FOTO)

Aktori i njohur Can Yaman dhe moderatorja sportive Diletta Leotta janë në një lidhje dashurie dhe për këtë janë në qendër të vëmendjes së...

Publikohet video INTIME e ministrit të Shëndetësisë dhe sekretares: Burri i bën dalje, ja momenti kur mbledh plaçkat dhe ikën nga vila luksoze (FOTO)

Një ditë pasi u publikuan fotot, ku ministri i Shëndetësisë në Britani, Matt Hancock, shfaqej duke shkëmbyer puthje të zjarrta me asistenten e tij,...

Pas shumë vitesh, Kim Kardashian flet për videon e saj intime me Ray J

Në vitin 2007-të, një video intime e Kim Kardashian bëri xhiron e botës dhe në një kohë të shkurtër. Ylli i televizionit dhe ish i...

Këngëtares shqiptare i publikojnë VIDEO, i nxjerrin momentet INTIME me të dashurin

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po korr shumë sukses dhe në arenën ndërkombëtare të muzikës. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin...

Lajmet e fundit