Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Moisi Habilaj

Zbulohet kush është ekspertja që shoqëronte Habilajt në Siçili (Emri)

Emri i një femre ka dalë nga përgjimet italiane si e lidhur me bandën e Habilajve që trafikonin tonelata kanabis në Itali. ...

Si u “fal” Moisi Habilaj nga Gjykata e Vlorës në 2005-ën

Moisi Habiliaj, njeriu që drejton kartelin e drogës në Vlorë dhe që tashmë është arrestuar nga prokuroria e Katanias Itali, si personi që ka...

Kush është “SHEFI I MADH”? Përgjimet e Habilajve: Më pagoi taksinë. Ç’më tha ballë për ballë (Biseda e plotë)

Nga dosja e përgjimeve të bandës së Habilajve, në më shumë se 400 faqe, përveç emrit të ish ministrit Saimir Tahiri, del edhe misteri...

Arrestimi i Moisi Habilaj, deputeti zbulon detaje të reja: Një oficer i policisë u detyrua të largohej nga Shqipëria (EMRI)

Reagime të shumta dhe debate pati ditën e djeshme lidhur me arrestimin e bandës së shqiptarëve në Itali e akuzuar për trafikim të disa...

Lajmet e fundit