Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mohamed alabbar

Porti turistik i Durrësit merr vëmendje në CNN, Alabbar: Shqipëria ka potencialet e duhura të tërheqë investime të huaja

Media e njohur CNN i ka bërë jehonë lajmit të investimit gjigand që do të bëjë Mohamed Alabbar themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR,...

Rama në mes të shiut flet për portin e ri të Durrësit: Çfarë shihni pas meje do të bëhet realitet

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës, për të prezantuar projektin e madh, master-planin për portin e ri të Durrësit, projektuar nga kreu i Emaar...

Prezantohet projekti i Portit Turistik të Durrësit, kreu i EMAAR Group e quan Ramën “vëlla”: Më kujtohet kur e takova për herë të parë,...

Pasditen e sotme në qytetin e Durrësit është prezantuar projetki i Portit Turistik të këtij qyteti, ku i pranishëm ka qenë edhe kreu i...

Lajmet e fundit