Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

moderatorja

Orinda Huta largohet nga TV Klan? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur

Orinda Huta nisi rrugëtimin e saj në Tv Klan vetëm disa muaj më parë si moderatore e emisionit “Jo Vetëm Modë”. ...

Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbuloni EMRIN e veçantë të së bijës (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më të famshme në Kosovë dhe njëkohësisht më të bukura. Bëhet fjalë për Kaltrina Mikushnica, e...

Viola Spiro braktis RTSH, zbulohet ku do ta shohim moderatoren seksi

Pak muaj më parë moderatorja Viola Spiro ishte kryefjala e mediave rozë, pasi i dashuri i saj u arrestua në Holandë për trafik të...

Pas bashkëpunimit me Bujar Qamilin, Luana rikthehet sërish me një surprizë (VIDEO)

Moderatorja Luana Vjollca duket i ka hyrë tregut të muzikës me dëshirën më të madhe të mundshme. Ajo gjatë këtij viti...

E shtuna dita më e bukur e Luana Vjollcës, e tregon vetë ARSYEN

Luana Vjollca nuk është si shumica prej nesh që pret fundjavën për pushime. Ajo na tregon që edhe në fundjavë është...

Iku në Zvicër me bashkëshortin, HABIT moderatorja: Nuk jam rehat

Ajo është ndër figurat femërore më të dashura në botën e showbizit. Bëhet fjalë për moderatoren bukuroshe Florjana Garo, e cila...

Nuk përmbahet Bora Zemani, shihni VIDEON që publikon

Bora Zemani është një ndër moderatoret sportive më simpatike në Shqipëri. Ajo shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për fotot...

Albana Osmani flet për dashurinë: Nuk kam pasur fat (VIDEO)

Moderatorja Albana Osmani këtë të shtunë ishte e ftuar në emisionin “Një kat më lart”, me Ermal Peçin. Si ndër moderatoret...

Lajmet e fundit