Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

moderatorja

VIDEO/ E mahnitur nga dasma, Fjodora Fjora habit me “propozimin” për Behgjet Pacollin: Bac nëse ndahesh me rusen…

Moderatorja Fjodora Fjora ka kujtuar e mahnitur një nga dasmat më të njohura ku ajo ka qenë e ftuar, ajo e Behgjet Pacollit me...

“Donte të më puthte me zor në buzë”, moderatorja tregon momentin e sikletshëm me të ftuarën

Moderatorja Ester Bylyku, ka zbuluar një nga momentet më të sikletshme gjatë emisionit të saj "Glamour Zone". Ester ka treguar sesi një e ftuar ka...

Lei Kraja e thotë troç: Vetëm me dy të dashur kam bërë s*ks, më pëlqen që të…

Lei Kraja është një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Gjithçka që ajo bën ndiqet me kuriozitet nga fansat. Së fundmi Lei...

“Merr edhe një shoqe”, avokat Ngjela i bën ftesë “live” moderatores: Pimë ndonjë gotë verë dhe …

Avokati i njohur Spartak Ngjela, ka ardhur në një rrëfim ndryshe këtë të shtunë nga ambientet e zyrës së tij, duke zbuluar rutinën e...

Moderatorja tregon momentin e sikletshëm: Lashë takim me një djalë, por u futa në makinën e dikujt tjetër

Moderatorja Kiara Tito është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka rrëfyer dje disa të pathënë në “E Diell” për jetën...

Merr fund dilema! Marina Vjollca me këto foto e thotë njëher e mirë gjininë e bebit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi ka qenë Marina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit...

Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

Moderatorja Elmira Sadrija ka deklaruar në Kosovë se një vit më parë është bërë lajm ndërkombëtar pasi nëpërmjet instagramit është ngacmuar nga një futbollist...

Moderatorja shqiptare humb njeriun më të shtrenjtë: Mama iku dhe s’di më si jetohet pa të

Gazetarja Jonida Shehu sot ka humbur njeriun më të shtrenjtë, nënën e saj. Këtë lajm të hidhur e ka bërë me dije vetë Jonida...

Vitet janë thjeshtë numra, moderatorja e njohur më sensuale se kurrë (FOTO)

Kampionati shqiptar fillon me 11 shtator. Para nisjes së edicionit futbollistik të Kategorisë Superiore, gazetarja sportive, Hygerta Sako ka vendosur të bëjë pushime. Sako ka...

“A do bije në dashuri me mua që s’kam pasuri?”, moderatorja e sportit: Jo! Pres më lart nga partneri

Moderatorja e sportit Lei Kraja është shumë aktive në rrjete sociale, me foto dhe postime të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Kësaj...

Lajmet e fundit