Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

modelja

Forma perfekte dhe të pasme bombastike, partnerja e futbollistit të Juventusit “tërbon” ndjekësit

Oriana Sabatini, partnerja e Paulo Dybala është një ndër modelet më të ndjekura në rrjet dhe një ndër vajzat më seksi. Me një karrierë gjithashtu...

E rëndë, modelja e njohur ndërron jetë gjatë operacionit plastik në hundë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku modelja e njohur Marina Lebedeva ka humbur jetën në një sallë operacioni, ku do të...

Sapo doli nga festa, modelja e njohur qëllohet për vdekje nga persona të paidentifikuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku është ekzekutuar një modele. Mediat e huaja bëjnë me dije se modelja Raila Sales Ferreira ...

Modelja i bën “postobllok” Policisë, partneri publikon foton “hot”: Tani do kapen të gjithë kriminelët…

Ish konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli është një ndër personazhet, të cilët dhe pas daljes së tij nga emisioni ka ditur si ti bëjë...

“Mos u thoni JO burrave, por i ushqeni…”, modelja tregon sekretin për të mbajtur “gjallë” martesën: Dhurojini meshkujve këto gjëra

Modelja Caprice Bourret u ka bërë thirrje çifteve që të kryejnë marrëdhënie rregullisht për të mbajtur "gjallë" martesën e tyre. Ajo u shpreh se gratë...

“Si një ngjalë”, Trejsi Sejdini ekspozon të pasmet nga brigjet afrikane, pozon vetëm me bikini të bardha (FOTO)

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të komentuara në showbizz-in shqiptar, kjo shkak të paraqitjes së jashtme dhe pozave shumë provokuese që modelja...

Modelja e njohur “tërbon” Instagramin, i “tregon” ish-të dashurit çfarë ka humbur

Ndarja nga Joaquin Correa e ka bërë më të bukur. Modelja e njohur spanjolle, Deside Cordero është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpërndan...

“Luhej para e madhe, bosat donin vajza të bukura”, modelja shqiptare rrëfen prapaskenat e garës për Miss: Ishte e padrejtë

Modelja Denisa Kulemani, e cila së fundmi u shpall fituese e çmimit “Miss Beauty”, në “Miss Eurasia 2021”, ka folur rreth garës së padrejtë...

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare, poston foton e ëmbël

Supermodelja amerikane Naomi Campbell, është bërë nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë “pantera e...

Bëri foto provokuese para varrit 4,700 vjeçar në Egjipt, ndiqet penalisht modelja e njohur

Policia egjiptiane ka arrestuar një fotograf dhe ka ndjekur penalisht modelen për shfaqjen e mosrespektimit të kulturës së lashtë egjiptiane gjatë xhirimit. ...

Lajmet e fundit