Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

modele

“5000 euro s*ks për një natë”, youtuber-i britanik i nxjerr të gjitha dhe akuzon modelen shqiptare (bisedat dhe foto +18)

Modelja kosovare Arta Nitaj po përballet me disa akuza të rënda, të ngritura ndaj saj nga një YouTube-r i njohur britanik. Teddy Grey, i cili...

“Të gjithë po martohen, do e mendoj dhe unë”, kë po “thumbon” Erjona Sulejmani?

Modelja dhe ish-bashkëshortja e Dzemailit, Erjona Sulejmani  është shumë aktive në rrjetet sociale,  ku vazhdimisht poston foto nga jeta e përditshme. Së fundmi bukuroshja shqiptare...

Brisida Shehaj rrëfen për herë të parë: Kur isha studente u angazhova si fotomodele

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ka treguar për herë të parë disa detaje nga jeta e saj. Ajo ka thënë sot në një intervistë...

“U ndjeva e turpëruar”, shkoi për të vizituar Vatikanin, modelen e përzënë për shkak të veshjes (FOTO)

Modelja Juju Vieira, me origjinë nga Brazili, bëri një vizitë në bazilikën e Shën Pjetrit në qytetin e shenjtë të Romës me 30 janar,...

Një “lepurushe” duke tymosur duhan, Oriola Marashi “tërbon” ndjekësit për Halloween (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër personazhet më të ndjekura dhe të komentuara në medien rozë. Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht...

Po filmonte perëndimin e diellit, modelja e njohur bie nga tarraca dhe humb jetën (VIDEO pak momente para ngjarjes)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një modele ka rënë nga kati i 9-të, teksa përpiqej të pozonte kur perëndonte dielli. Modelja...

Ish-partnerja e Ronaldos “çmend fansat”, Irina Shayk pozon topless dhe duket tepër joshëse

Modelja e famshme Irina Shayk është një ndër emrat më të komentuar të industrisë së modës dhe shumë e suksesshme në profesionin e saj. Bukuroshja...

Demi Rose “shpërthen” Instagramin, publikon fotot e “çmendura” me bikini transparent

Demi Rose njihet për fotot e saj të “çmendura” në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë ‘hot’. Modelja e famshme...

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, mbesa e Bujar Nishanit pozon nudo në pishinë, nxjerr të gjitha asetet jashtë

Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishanit gjithmonë tërheq vëmendje me pamjet e saj të jashtme dhe me fotot tejet provokuese, që...

Nga yll i pasareleve në endacake në rrugë, ndryshimi 360 gradë i jetës së models: Kam një vit që nuk kam bërë dush nga...

Nga një yll i pasarelave në endacake në rrugë. Kjo është jeta e modeles së njohur, Loni Willson e cila në vitin 2016 u...

Lajmet e fundit