Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

mobilizimi

Dagestani i thotë “jo” mobilizimit të Putin, protesta masive dhe të shtëna me armë (Video)

Asnjë në Dagestan nuk dëshiron të bëhet pjesë e luftës së pajustifikuar të presidentit rus Vladimir Putin. Protesta masive kanë shpërthyer sot në disa qytete...

Lajmet e fundit