Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

mobileri

Shpërthim me tritol në një mobileri në aksin Lezhë-Milot në mesnatë, pronari nga Tirana (EMRI)

Një shpërthim me triton është shënuar në aksin Milot-Lezhë gjatë orëve të vona të mbrëmjes. Bëhet me dije se trioli është vënë në mobilerinë e...

Tronditet Fushë-Kruja, shpërthim i fuqishëm në një mobileri

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mbrëmë rreth mesnatës qytetin e Fushë-Krujës. Mësohet se një sasi eksplozivi ka shpëthyer derën...

I vunë zjarrin mobilerisë së 55 vjeçarit, arrestohen 2 persona, ja çfarë iu gjet në banesë

Dy persona janë arrestuar pasi i vunë zjarrin një mobilerie në Nikël. Mësohet se në pranga janë vënë shtetasit A.M 26...

Grabitja e kasafortës së biznesit në Tiranë, flet roja: Më lidhën dhe më mbyllën gojën…

Dy persona ende të paidentifikuar kanë arritur të grabisin ditën e djeshme rreth 30 mijë euro në kasafortën e një mobilierie në Tiranë. ...

Grabitet kasaforta e biznesit në Tiranë, autorët lidhin rojen, ja sa euro morën

Orët e para të para të mëngjesit të sotëm është grabitur një mobileri në Tiranë.  Mësohet se grabitësit kanë lidhur rojen...

Lajmet e fundit