Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

mjeti

I vuri tritol makinës së vëllait, gjykata lë në burg Alfred Debreshin

Gjykata e Dibrës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Alfred Debreshin, i cili akuzohet për vendosjen e tritolit në makinën e...

Shembet ura në Darëzezë të Fierit, bie në lumë një mjet, plagoset shoferi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku është shembur ura në Darëzezë të Fierit. Bëhet me dije se në momentin...

Nami në Tiranë: 78 shoferë mbeten pa patentë, vendosen mbi 1500 gjoba. Ja shkeljet

Plot 78 shoferëve iu është pëzulluar leja e drejtimit për shkelje të ndryshme gjatë drejtimit të mjetit në një aksion të Policisë Rrugore këtë...

Pedaloni u çahet dhe mbushet me ujë në mes të detit në Ksamil, ja si i shpëton policia 4 pushuesit

4 pushues teksa kanë qenë duke lundruar me “Pedalon” në det në Ksamil kanë kërkuar ndihmë nga policia pasi mjeti lundrues është çarë, duke...

Aksident rrugor me 21 të vdekur në Kairo, shkak mjegulla dhe shpejtësia e lartë

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugët e Kairos në Egjipt me pasojë vdekjen e 21 personave si pasojë e përplasjes së dhjetrëra automjeteve....

Lajmet e fundit