Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

mjet

Aksident në aksin Fier-Lushnjë, mjeti humb kontrollin dhe përfundon në kanal (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fier-Lushnjë. Bëhet me dije se një automjet ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga dhe...

Të shtëna me armë zjarri në Dibër, mjeti me targa italiane qëllon në ajër dhe largohet me shpejtësi

Të shtëna mer armë zjarri raportohen në fshatin Kllobçisht, Dibër. Mësohet se një mjet me targa italiane, ka qëlluar në ajër dhe më pas...

Aksident i frikshëm në Tiranë-Durrës, makina përmbyset në rrugë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip “Toyta” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në afërsi të...

EMRI/ Vodhi dy automjete në mes të ditës në Tiranë, njërin e shiti, arrestohet hajduti 38-vjeçar (PAMJE)

Një 38 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për vjedhjen e dy automjeteve në kryeqytet. Mësohet se në pranga është vënë shtetasi...

Vodhi Suzukin një shtetasi në Llaman, arrestohet hajduti në Himarë (EMRI)

Një 40-vjeçar është arrestuar paraditen e sotme nga Policia në Himarë, pasi akuzohet se ka vjedhur një automjetin e një shtetasi në Llaman. Bëhet fjalë...

Një tjetër mjet digjet në Korçë, dyshimet e para

Një tjetër automjet është djegur në qytetin e Korçës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se mjeti tip “Benz”,  në pronësi të shtetasit A. Sh., ...

Aksioni anti-drogë në Fier, zbardhet identiteti i pronarit të mjetit që u sekuestrua

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i zhvilluar mbrëmjen e sotme nga policia dhe FNSH në Fier, në afërsi të grykëderdhjes së Vjosës. Burime...

Merr flakë automjeti në garazh, asfiksohet gruaja në Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Paraprakisht mësohet se zjarri ka rënë në një automjet...

VIDEO/ Me shpejtësi “skëterrë” me Ferrari në tunel, Policia shoqëron Aleks Vishën dhe i bllokon mjetin luksoz

Pas publikimit të videove në rrjete sociale ku shfaqej duke ecur me shpejtësi 305km/h, Aleks Visha është shoqëruar mbrëmjen e sotme në komisiariatin e...

I dogjën mjetin “Volkswagen, i riu nga Elbasani mbledh shokët dhe bëjnë për spital njërin prej autorëve

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi akuzohen se i vunë zjarrin një automjeti në qytet.  Mësohet se në pranga kanë rënë...

Lajmet e fundit